Zastosowanie Systemu TABLE (Tabel) w CMS BxM Administrator


Programiści z Firmy BxM Multimedia tworząc BxM Engine (CMS BxM Administrator, CMS BxM WebPanel, CMS Shop Online itp.) opierali się na gromadzeniu informacji w bazach danych SQL. Dotychczas jest to najefektywniejszy sposób gromadzenia informacji polegający na gromadzeniu informacji właśnie w tzw. tabelach. Zastosowanie tabel do przechowywania informacji jest wygodne i daje duże możliwości puźniejszej prezentacji ich zawartości.

Poniżej przedstawiamy państwu SCREENA z jednego z naszych sklepów internetowych, który doskonale przedstawia sposób dodawania kolejnych produktów do działu elementy z bursztynu.

Jak widać na powyższej fotografii elementy dodane z panela administracyjnego przedstawione są w formie tabeli jedena pod drugą, z możliwością ich usunięcia, edycji z obecnego okna w celu szybkiego naniesienia poprawek oraz ostatnie dwie strzałki niebieskie pozwalają użytkownikowi aplikacji na wgląd do całej zawartości artykułu (w tym wypadku pozwala na wgląd do wybranego produktu w celu naniesienia np.: poprawek).

SCREEN poniżej przedstawia wygląd okna po wybraniu artykułu o numerze id 55:

Firma BxM Multimedia Tworząc oprogramowanie BxM Engine na którym opiera się przede wszystkim najmocniejszy produkt CMS BxM Administrator, który został tak zaplanowany aby wszystkie jego elementy mogły zostać dopasowane do indywidualnych życzeń klienta. Zadaniem aplikacji oprócz przejrzystej oprawy graficznej jest możliwość szybszego tworzenia nawet tych najbardziej zaawansowanych projektów które wymagają dużego nakładu pracy. Dzięki naszemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie zarówno zmniejszyć czas wykonania dzieła oraz obniżyć jego koszt.

Poniżej prezentujemy państwu kilka zdjęć Systemu Tabel:

Administracja treścią :: Administracja CMS :: Administracja stron internetowych
CMS :: Systemy CMS :: Content Management System :: Zarządzanie treścią
Tworzenie stron :: Projektowanie stron :: Projektowanie stron WWW
Wypełnij poniższy zapytanie ofertowe aby skontaktować się z nami.
Prosimy przed wysłaniem zapytania upewnić się że wprowadzone dane kontaktowe (e-mail, telefon) są poprawne. W przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie skontaktować się z Państwem zwrotnie. Wprowadzone dane kontaktowe nie są przez nas gromadzone. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Osoba kontaktowa:
E-mail:*
Telefon:*
Treść:
Zaznacz kwadrat:*

Aktualności

+ 2018-06-12
Nową wersję Systemu CMS vol. 2.2.4
+ 2018-04-10
Zapraszamy do testowania autorskiej aplikacji CMS...
+ 2018-06-19
Przydzielamy kod licencyjny
+ 2018-03-06
Wskaźnik wykorzystania zasobów serwera
więcej

Produkty

Możliwości

Copyright © 2003-2018 bxm.pl |
e-mail: bxm@bxm.pl, tel: 022 378 48 43
system cms, systemy cms, content management system, zarządzanie treścią, cms bxmadministrator, bxmmultimedia, bxm.pl, tworzenie stron, projektowanie stron, projektowanie stron www. Powered by BxM Administrator Polecamy strony: art6.pl | bmfotograf.pl